Kategori Produk
Buka kunci produktiviti puncak dengan siri Task Chair kami, disesuaikan untuk ruang kerja moden. Mengimbangi kebolehsuaian dengan sokongan, kerusi ini memenuhi permintaan yang sentiasa berubah pada hari yang sibuk. Daripada bahagian belakang jejaring bernafas yang menggalakkan pengudaraan kepada tetapan yang boleh disesuaikan sepenuhnya – tempat letak tangan boleh laras, kedalaman tempat duduk dan mekanisme kecondongan – ia menyesuaikan diri dengan keperluan postur unik anda. Bingkai yang ringan namun teguh meluncur dengan lancar pada kastor berbilang permukaan, menjemput pergerakan lancar antara tugas. Sama ada menangani projek intensif atau rutin harian, gaya perkahwinan dengan praktikal dalam mengejar kecemerlangan di tempat kerja.
| Bahan | mesh |
| Tempat letak tangan flip berlapik PP | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon | |
| kastor PU | |
| Saiz produk | 59*58*98-108sm |
| Saiz pembungkusan | 58*32*59sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.3kg |
| G.W. | 11.8kg |
| Memuatkan QTY | 640pcs/40HQ |
| bahan | mesh |
| tempat letak tangan PP | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon | |
| kastor nilon | |
| Saiz produk | 60*63*91-101sm |
| Saiz pembungkusan | 53*30*51sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 6.5kg |
| G.W. | 8kg |
| Memuatkan QTY | 826pcs/40HQ |
| bahan | mesh |
| PP tempat letak tangan | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 320mm | |
| 50mm PU kastor | |
| Saiz produk | 59*55*90-100sm |
| Saiz pembungkusan | 64*28.5*59sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.0kgs |
| G.W. | 10.3kg |
| Memuatkan QTY | 648pcs/40HQ |
| bahan | mesh |
| Tempat letak tangan PP hitam | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 320mm | |
| 50mm PU kastor | |
| Saiz produk | 55*56*92.5-102.5sm |
| Saiz pembungkusan | 64*28.8*59.5sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.4kg |
| G.W. | 10.7kg |
| Memuatkan QTY | 648pcs/40HQ |
| bahan | mesh |
| Tempat letak tangan PP hitam | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 320mm | |
| 50mm PU kastor | |
| Saiz produk | 55*56*92.5-102.5sm |
| Saiz pembungkusan | 64*28.8*59.5sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.4kg |
| G.W. | 10.7kg |
| Memuatkan QTY | 648pcs/40HQ |
| bahan | mesh |
| Tempat letak tangan flip berlapik PP | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 320mm | |
| 50mm PU kastor | |
| Saiz produk | 60*56*100.5-110.5sm |
| Saiz pembungkusan | 68*28.8*59sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.2kg |
| G.W. | 11.5kg |
| Memuatkan QTY | 600pcs/40HQ |
| bahan | Fabrik |
| tempat letak tangan PP | |
| Mekanisme penguncian-condong 2 peringkat | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 320mm | |
| kastor nilon | |
| Saiz produk | 58*60.5*99.5-119.5sm |
| Saiz pembungkusan | 76*34*59sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.60kg |
| G.W. | 16.00kgs |
| Memuatkan QTY | 435pcs/40HQ |
| bahan | Fabrik |
| Mekanisme angkat dan boleh laras | |
| 120mm kelas 2 gaslift | |
| Pangkalan Chrome | |
| kastor nilon | |
| Saiz produk | 47*52*92-112cm |
| Saiz pembungkusan | 56*22*58cm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 6.0kgs |
| G.W. | 7.0kg |
| Memuatkan QTY | 880pcs/40HQ |
| bahan | PU PVC |
| tempat letak tangan PP | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak krom 300mm | |
| Kastor nilon 50mm | |
| Saiz produk | 57*63*98.5-108sm |
| Saiz pembungkusan | 61*28*56sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.3kg |
| G.W. | 13.5kg |
| Memuatkan QTY | 696pcs/40HQ |
| Bahan | mesh |
| Tempat letak tangan flip PP | |
| Mekanisme tugas | |
| 80mm kelas 2 gaslift | |
| Tapak nilon 300mm | |
| kastor nilon 50mm | |
| Saiz produk | 57*59*89-97sm |
| Saiz pembungkusan | 55*27*52sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.0kgs |
| G.W. | 9.2kg |
| Memuatkan QTY | 840pcs/40HQ |
| Bahan | Mesh PU |
| Tempat letak tangan Chrome | |
| Mekanisme mengunci-condongkan | |
| 100mm kelas 2 gaslift | |
| Pangkalan Chrome | |
| kastor nilon | |
| Saiz produk | 66*64*112-122cm |
| Saiz pembungkusan | 77*24*58sm |
| Pakej | 1pc/ctn |
| N.W. | 12kgs |
| G.W. | 13.5kg |
| Memuatkan QTY | 636pcs/40HQ |
Cerita Label GUYOU
Kemas Kini Terkini
Menyediakan anda dengan berita perusahaan dan industri terkini
Pengetahuan Industri
Dalam persekitaran kerja yang pantas hari ini, Kerusi Tugas yang berkualiti tinggi bukan sahaja kunci untuk meningkatkan kecekapan kerja, tetapi juga bahagian yang sangat diperlukan untuk memastikan kesihatan dan keselesaan pekerja. Sebagai peneraju dalam industri, Anji Guyou Furniture Co., Ltd amat memahami perkara ini dan komited untuk mencipta Kerusi Tugas yang ergonomik, cantik dan praktikal untuk menyuntik tenaga dan keselesaan baharu ke dalam ruang pejabat global.
Kerusi Tugas ialah kerusi yang direka untuk kerja komputer jangka panjang, perbincangan mesyuarat atau tugas yang difokuskan. Ia berbeza daripada kerusi pejabat tradisional dan memberi lebih perhatian kepada sokongan belakang, leher dan lengan pengguna untuk mengurangkan keletihan dan potensi masalah kesihatan yang disebabkan oleh duduk jangka panjang, seperti hernia cakera lumbar dan spondylosis serviks. Kerusi Tugas yang sangat baik boleh dilaraskan mengikut bentuk badan peribadi, tabiat duduk dan keperluan kerja untuk memastikan setiap pengguna dapat menikmati pengalaman peribadi dan selesa.
Sebagai Pembekal Kilang Kerusi Persidangan Tersuai dan Pembekal Kerusi Tetamu Persidangan terkemuka China, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. juga telah menunjukkan kekuatan luar biasa dalam bidang Kerusi Tugas dengan keupayaan pengumpulan industri dan inovasinya yang mendalam. Syarikat ini mempunyai pasukan pengeluaran yang berpengalaman dan mahir. Mereka bukan sahaja mahir dalam aplikasi dan proses pelbagai bahan, tetapi juga mempunyai wawasan yang mendalam tentang permintaan pasaran dan boleh terus melancarkan produk baharu yang menepati trend zaman dan konsep kesihatan.
Dari segi kawalan kualiti, Anji Guyou melaksanakan sistem pengurusan 6S dengan ketat, daripada perolehan bahan mentah, proses pengeluaran hingga pemeriksaan produk siap, setiap pautan berusaha untuk kecemerlangan. Perincian yang melampau ini memastikan setiap Kerusi Tugas dapat bertahan dalam ujian masa dan membawa pengguna pengalaman penggunaan yang tahan lama dan tahan lama.
Untuk mengesahkan lagi kualiti produk yang sangat baik, Anji Guyou telah menjalin hubungan kerjasama jangka panjang dengan agensi ujian dan pensijilan yang terkenal di dunia SGS, TUV dan Bureau Veritas. Agensi ini terkenal dengan kewibawaan dan kesaksamaan mereka. Melalui ujian dan penilaian yang ketat, mereka menyediakan Pengerusi Tugas Anji Guyou dengan pensijilan yang memenuhi piawaian antarabangsa, membuktikan prestasi cemerlangnya dalam keselamatan, ketahanan, perlindungan alam sekitar dan aspek lain. Ini bukan sahaja pengiktirafan tinggi terhadap kualiti produk Anji Guyou, tetapi juga penjelmaan terbaik bagi usaha berterusan syarikat untuk mencapai kecemerlangan dan keberanian untuk berinovasi.
Dalam mengejar kecekapan dan kesihatan dalam persekitaran pejabat moden, Kerusi Tugas yang berkualiti tinggi sudah pasti merupakan rakan kongsi terbaik untuk setiap orang yang bekerja. Anji Guyou Furniture Co., Ltd menerajui trend baharu industri Kerusi Tugas dengan keupayaan pembuatan profesionalnya, kualiti produk cemerlang dan perkhidmatan penyesuaian yang fleksibel. Pada masa hadapan, Anji Guyou akan terus menegakkan falsafah perniagaan ""berorientasikan rakyat, kualiti diutamakan"", terus berinovasi dan menembusi, serta menyediakan pengalaman pejabat yang lebih selesa, sihat dan cekap kepada pengguna global.